Oświetlenie na mały balkon – postaw na LED

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Miejsce umieszczania oświetlenia balkonowego warto przewidzieć już na etapie prac remontowych mieszkania. Dzięki temu będzie można poprowadzić instalację elektryczną na balkon. Jakie oświetlenie warto wybrać?

Kinkiety

Popularne kinkiety najlepiej prezentują się na średniej wielkości balkonie. Jeśli chcesz powiesić kinkiety na małym balkonie, to warto zdecydować się na minimalistyczne modele.

Lampy wiszące

Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na małych kwadratowych balkonach. Należy dokładnie przemyśleć powieszenie takiej lampy, ponieważ lampa na długim łańcuchu może uszkodzić szybę, gdy będzie porywisty wiatr.

Cotton balls na balkonie

Bardzo modną ozdobą balkonu jest cotton balls. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli nie możesz powiesić tradycyjnej lampy na zewnątrz. Cotton balls warto zaakcentować wybrane miejsce na balkonie.

Lampy solarne Led

Jeśli chcesz mieć ekologicznie oświetlony balkon, to najlepszym wyborem są lampy solarne LED. Na małym balkonie najlepiej sprawdzą się lampy wbijane do doniczek umieszczonych na balustradzie. W sklepach dostępne są lampy solarne w różnych formach i kolorach.

Zdjęcie główne: Francesco Casalino/unsplash.com

ihousesystems

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak perfekcyjnie dostosować oświetlenie do pomieszczenia?
Jak perfekcyjnie dostosować oświetlenie do pomieszczenia?
W artykule tym omówimy kilka praktycznych wskazówek dotyczących perfekcyjnego dostosowania oświetlenia do pomieszczenia.
Systemy odgromowe: Kluczowa ochrona przed niebezpiecznymi wyładowaniami atmosferycznymi
Systemy odgromowe: Kluczowa ochrona przed niebezpiecznymi wyładowaniami atmosferycznymi
Systemy odgromowe pełnią niezwykle ważną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa budynkom i innym konstrukcjom przed skutkami groźnych wyładowań atmosferycznych. 
Jak wybrać biuro, które będzie odpowiadało potrzebom naszej działalności?
Jak wybrać biuro, które będzie odpowiadało potrzebom naszej działalności?
Odkryj, jak znaleźć idealne biuro dla swojej firmy, uwzględniając kluczowe czynniki, takie jak lokalizacja, rozmiar, wystrój oraz koszty. Podpowiemy także gdzie poszukiwać nieruchomości i jak negocjować umowę.
Ostatnie wpisy
Polecamy